Videó: 30 méter alatt van százon a lefürgébb elektromos autó
Gyorsulási rekordot állított föl egy svájci elektromos autó: kevesebb, mint két másodperc alatt érte el álló helyzetből a 100 kilométeres óránkénti sebességet.
Gyorsulási rekordot állított föl egy svájci elektromos autó: kevesebb, mint két másodperc alatt érte el álló helyzetből a 100 kilométeres óránkénti sebességet.
Gyorsulási rekordot állított föl egy svájci elektromos autó, kevesebb mint két másodperc alatt érte el álló helyzetből a 100 kilométeres óránkénti sebességet.
Jövő évtől árammeghajtású autókra kell cserélni Dél-Koreában az állami gépkocsiflotta negyedét – döntött az ország kormánya.
Jelzésértékű lépésnek számított az egész iparág számára, amikor a BMW csatlakozott az elektromos autót gyártó márkák sorához, s tavaly be is mutatta első modelljét. Az almárka most megérkezett hozzánk is: november elsejétől kapható tesztünk szereplője, a városi ingázóként propagált i3-as kisautó.
E-taxi dokkolót adtak át Budapesten a Graphisoft Parkban.
Amióta a BMW kijött a konnektoros i8 sportkocsijával már megjelentek az első virtual tuning változatok is belőle. Sőt, más autókat is i8-asítanak.
Állítólag egy éven belül elkészüne a Tecnincar cég autója, a főnök feleségéről elnevezett Lavinia.
Hatalmas légbeömlők, 20 colos kerekek és masszív sárvédőív-szélesítés került a bajor elektromos autóra.
Amikor nincs más és benzines aggregátorral kell tölteni az elektromos autót.
Ebben az elektromos autóban semmi sem úgy van, mint azt megszokhatta az átlag autós.
Az elektromos autózás terjedését támogató Jedlik Ányos Terv keretében gy elektromos Nissant kapott a XII. kerületi önkormányzat.
Egy virtual-dizájner készített egy gyors tervet milyennek képzeli DTM-stílusú versenygépként a bajorok hibridjét.
A bajorok konnektoros sportkocsija, amelynek hajtását szükség esetén egy 1.5 literes benzinmotor segíti ki, eléggé meggyőzően megy.
Szeptemberben rajtol az elektromos hajtású formulaautók versenysorozata, a Formula E, amelynek egyik sajátossága az lesz, hogy a pilótáknak a futamok közben autót is kell majd cserélniük. Immáron azt is megtekinthetjük, hogyan néz majd ki a szokatlan művelet…
Olcsó elektromos autó közös gyártásába kezd két nagy japán járműipari óriás, a Nissan és a Mitsubishi - jelentette hétfőn a Nikkei japán gazdasági újság.
Az elektromos autók sem menekülhetnek a nagy felniktől, az ültetéstől és a szpojlerektől.
Három év múlva kerül piacra a középkategóriás Tesla gépkocsi, a Model III. Eredetileg a Model E nevet kapta volna, de a Ford beperelte őket, mondván, hogy övék az elnevezés.
Környezetkímélő elektromos autók vásárlását írják elő a helyi kormányzatoknak a kínai kormányszervek, és támogatást is ígértek új autók vásárlásához. A kötelező tervszámokat tartalmazó utasítással azt akarják elérni, hogy 2016-ra az újonnan vásárolt állami tulajdonba kerülő autóknak legalább 30 százalékát adják a zöld járművek.
Nagy valószínűség szerint megszületett az újautó-lezúzás új világcsúcsa: egy amerikai ügyfél nem napokkal vagy órákkal, sokkal inkább másodpercekkel az átvétel után vágta haza vadonatúj Tesla Model S-ét…
Kettészakadt egy Tesla Model S szombaton, helyi idő szerint hajnalban, Hollywoodban: a népszerű elektromos autót egy tolvaj kötötte el egy márkaszervizből, a borzalmas balesetet pedig a rendőrök elől menekülve szenvedte el.